herbalife gida takviyeleri
Herbalife
Gıda Takviyeleri

HERBALİFE FORMÜL 1


Kilo kaybetmek için günün iki öğününde kullanılması gerekiyor. Sabah kahvaltı öğünü yerine 250 ml yarım yağlı sütün içine iki çorba kaşığı Herbalife Formül 1 den katarak çalkalanıp içilecek, üstüne bir bardak su içilince bu sizin sabah kahvaltınız olacak.
Açıklama

Formül 1 Paket

  • Protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür.
    Formül 1 aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.
    Kilo kontrolü için, günde iki öğün bu lezzetli shake'i tercih edip bir öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.
    İdeal kilonuzu koruyabilmek için günde bir öğün bu lezzetli shake'i tercih edip, iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

* Formül 1 Shake'lerin kalorisi sınırlanmış bir diyette diğer gıdalar ve düzenli yapılan egzersizle birlikte kullanılması amaçlanmıştır.Yeterli miktarda sıvı alımını sürdürmeniz ve bu talimatları belirtildiği şekilde uygulamanız önem taşımaktadır.
** Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız.
***Herbalife herhangi bir kilo kontrol programına başlamadan önce doktora danışmanızı tavsiye eder.

1 Kutu = 7 Paket / 1 Paket = 26g

HERBALİFE FORMÜL 1 KULLANIMI

Herbalife ürünleri, insanların günümüzün zorlaşan ve kötüye giden koşulları nedeniyle sağlık ve vücut kaliteleri açısından berbat bir duruma gelmesi sonucunda, ihtiyaç haline gelmiştir. Herbalife ürünleri, iç beslenme ve dış beslenme ürünleri olarak ikiye ayrılır. İnsanların doğumundan ölümüne kadar geçen süre içindeki her dönemde Herbalife ürünlerinin desteğine gereksinim duymaktadır.Bir çok ürünü bulunan ek gıda takviyesi sektörünün önde gelen ismi Herbalife' ın bu bölümde Formül 1 Öğün Yerine geçen besleyici shake karışım adını verdiği ürünü ve kullanımı ile ilgili bilgiler bulacaksınız.Herbalife Formül 1 ismini verdiğimiz ürün ana öğün yemeğimiz ve en önemli ürünlerimizden bir tanesidir. Aşağı kilo kontrolu, yukarı kilo kontrolu ve ideal kahvaltı programlarının vazgeçilmez ürünüdür. Bu programlarda Herbalife Formül 1 ürününün nasıl kullanıldığını irdeleyelim.

Kilo kaybetmek için günün iki öğününde kullanılması gerekiyor. Sabah kahvaltı öğünü yerine 250 ml yarım yağlı sütün içine iki çorba kaşığı Herbalife Formül 1 den katarak çalkalanıp içilecek, üstüne bir bardak su içilince bu sizin sabah kahvaltınız olacak. Öğlen öğününde ise Herbalife Bağımsız Üyesi olan ücretsiz danışmanınızın önereceği gıdalar ile kontrollu bir yemek yiyebiliriz. Akşam yemeğinin yerine ise sabah yaptığımız Herbalife Formül 1 karışımından aynı miktarda yaparak akşam öğünü olarak içiyoruz. Suyumuzu da ihmal etmiyoruz. Bu programda Herbalife Formül 1 besleyici shake karışımı, günlük kalori alımını kısıtlamak, kısıtlarken de bir öğünde alınması gereken tüm besin, vitamin ve minerali tedarik etmek, sağlıklı beslenmeye destek etmek için kullanıyoruz.

 

HERBALİFE BAĞIMSIZ ÜYESİ