herbalife aktif yasam urunleri 2017
Herbalife 
Aktif Yaşam Ürünleri

HERBALİFE LİFTOFF İÇECEK


Herbalife Liftoff Günlük C vitamininizi karşılar. Liftooff İçeriği itibariyle B ve C vitaminleri içerir. Aynı zamanda güçlü bir antioksidandır.
Açıklama

 herbalife liftoff icecek 1herbalife liftoff icecek 6herbalife liftoff icecek 7

 

HERBALİFE LİFTOFF İÇECEK

Herbalife Liftoff Ne İşe Yarar

Herbalife LiftOff Efervesan İçecek H³O Pro™, karbonhidrat-elektrolit İzotonik içecek sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmenize ve ihtiyaç duyduğunuz günlük besin maddelerini almanıza yardımcı olmak üzere özel olarak formüle edilmiştir.

 

herbalife liftoff icecek 4

 

Herbalife Liftoff Faydaları 

Herbalife Liftoff Günlük C vitamininizi karşılar. Liftooff İçeriği itibariyle B ve C vitaminleri içerir.Aynı zamanda güçlü bir antioksidandır. alınması halinde insanlara müthiş bir enerji verir.Halsizlik, yorgunluk ve enerji düşüklüğüne karşı iyi gelir.

 

herbalife liftoff icecek 2

 

Herbalife Liftoff Fiyatları - Liftoff Fiyat Bilgisi 

Herbalife Liftoff Fiyatları,  Liftoff fiyat ayrıntıları için hemen bizimle iletişime geçebilir sorularınızı iletebilir kredi kartına taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz Herbalife Bağımsız Üyesi İletişim Numaramız: 0 533 655 4031

 

herbalife liftoff icecek 5  

 


 

Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız. 
Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

HERBALİFE BAĞIMSIZ ÜYESİ